تاریخ : سه شنبه 31 اردیبهشت - فارسی | En
">
با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی ؛دومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان برگزار می شود

دومین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان با حمایت از ایجاد کسب و کارهای فناورانه دانشی و ترویج فرهنگ کارآفرینی، ۷ آذر ماه برگزار می شود.

بنیاد نیکوکاری جمیلی با همکاری بنیاد حامیان دانشگاه و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، در راستای حمایت از ایجاد کسب و کارهای فناورانه دانشی و ترویج فرهنگ کارآفرینی و برای تحقق اقتصاد مقاومتی با هدف تبدیل دارایی‌های فکری به ثروت، این جشنواره را در محورهای علوم پایه( شیمی، فیزیک، زمین شناسی، علوم زیستی، آمار، ریاضی و علوم کامپیوتر) و ایده‌پردازی، نوآوری، کارآفرینی و تجاری سازی برگزار می کند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه جشنواره به آدرس ysa-persia.com نسبت به ثبت ایده خود اقدام نمایند، ایده‌های ثبت شده در مرحله اول توسط داوران تخصصی و در مرحله دوم توسط داوران کسب و کار مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و ایده‌پردازانی که وارد مرحله دوم می‌شوند به مدت سه روز از آموزش و مشاوره‌های لازم به‌منظور تیم‌سازی و تهیه طرح اولیه برای ارائه به داوران کسب و کار برخوردار می‌شوند.

همچنین تیم‌های برتر در پایان جشنواره از اعتبار ویژه بنیاد نیکوکاری جمیلی و حمایت‌های پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به منظور تبدیل ایده به کسب و کار بهره‌مند می‌شوند.