تاریخ : چهارشنبه 13 فروردین - فارسی | En
رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان: برنامه‌های بزرگداشت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در دانشگاه با روحیه نوآوری همراه باشد

اولین جلسه ستاد ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

رییس دانشگاه در این جلسه ضمن اشاره به تبلیغات دشمنان برای دورکردن جوانان از ارزش‌های انقلاب اسلامی گفت: بایستی در دانشگاه‌ها که اکثرأ قشر جوان دانشجو در آن مشغول به تحصیل هستندف برنامه‌ها در قالب نوآور و جذاب فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و… ارائه شود تا بتوان اندیشه‌های اسلامی را بیش از پیش و در قالب‌های نو به نسل جوان انتقال داد.

دکتر نجفی نژاد بیان کرد: شکل‌گیری کارگروه دانشجویان با حضور اعضای کانون‌ها، انجمن‌های علمی، بسیج، انجمن اسلامی و دانشجویان کارآفرین و استفاده از نظرات، همفکری و حضور آنان می‌بایست در همه برنامه های بزرگداشت ۴۰ سالگی انقلاب مورد لحاظ قرار گیرد.

وی افزود: تشکیل کارگروه بانوان نیز می‌تواند به مشارکت فعال بانوان دانشگاه در برنامه‌ریزی‌ و اجرای برنامه‌ها، نقش ارزنده‌ای دهد.

وی اجرای برنامه گردهمایی کارآفرینی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه را در قالب جشنواره‌های هیرکان و حرکت را یادآورشد و گفت: برنامه‌های بازدید از مکان‌هایی که یادآور خاطرات انقلاب است، دیدار با خانواده شهدای انقلاب، برنامه‌های ورزشی به خصوص در خوابگاه‌های دانشجویی و… باید به نحو شایسته و نوآورانه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اجرا شود.