تاریخ : پنج شنبه 06 تیر - فارسی | En
">
پیام تسلیت روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در پی درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام

روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در پیامی درگذشت آیت الله العظمی سید محمود هاشمی شاهرودی از مراجع عظام تقلید و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: خبر ارتحال عالم و فقیه مجاهد حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی موجب تاسف و تالم فراوان شد. ایشان از بزرگان فقاهت و اجتهاد و از یاران صمیمی و وفادار نظام و انقلاب اسلامی و در زمره کسانی بود که در مسئولیت‌های گوناگون و در خدمت به این نظام، از هیچ تلاشی مضایقه نکرد و سال های طولانی از عمر با برکت خود را در شورای نگهبان، ریاست قوه قضاییه، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و ریاست هیات حل اختلاف بین قوا منشاء خدمات ارزنده و ماندگار بود.

در ادامه تاکید شده است: آن عالِم عامل، افزون بر مجاهدت مستمر در راستای صیانت و حراست از حریم آموزه‌های بلند دینی و اسلامی از حضور در میدان جهاد سیاسی نیز غافل نماند و با تأسّی به سیره حضرت امام خمینی(ره)، تلاش در مسیر تحقّق اهداف نهضت اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی را وجهه همت خویش قرارداد و در طول چهار دهه گذشته نیز در جایگاه‌ها و مناصب گوناگون، نسبت به خدمت خالصانه و مجدانه به‌نظام مقدس اسلامی اهتمام نمود.

درپایان عنوان شد: ما دانشگاهیان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان این مصیبت اندوهناک را به  مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و بیت شریف آن مرحوم مغفور تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت داریم.