تاریخ : پنج شنبه 28 شهریور - فارسی | En
">
برگزاری آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸

آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته در روزهای پنجشنبه و جمعه ، ۲۳ و ۲۴ خردادماه، در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار خواهد شد.

دکتر مهدی کاشانی نژاد نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام مطلب فوق افزود: این آزمون در نوبت صبح و بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ ۲۳ خرداد و نوبت صبح روز جمعه مورخ ۲۴ خرداد‌ماه سال ۱۳۹۸ و براساس اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار خواهد شد. داوطلبان‌ متقاضی‌ هر یک‌ از کد رشته‌های امتحانی‌ لازم‌ است‌ به نشانی مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون مراجعه نمایند.

لازم به توضیح است: کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان از روز دوشنبه ۲۰ خرداد ماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان به آدرس www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

داوطلبان لازم است براساس مشخصات شناسنامه‌ای (نام‌، نام‌خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارایه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

لازم به توضیح است آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در یکی از ۶۳ کدرشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم (رشته‌ شناور) نیز بوده‌اند، می‌بایست کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از سایت این سازمان پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه نمایند.

در استان گلستان داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان‌های آق قلا، بندرگز، ترکمن، علی آباد، کردکوی، گرگان و گمیشان می‌باشند محل آزمون آنان گرگان می باشد و داوطلبان دیگر شهرهای استان محل در شهرستان گنبد آزمون خواهند داد.

دکتر کاشانی نژاددر خاتمه به کلیه داوطلبان گرامی توصیه و تاکید کرد: از آوردن هرگونه وسایل اضافی مانند کیف، تلفن همراه، ساعت‌های هوشمند، ماشین حساب و ……در محل آزمون خودداری نمایند و ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعت مقرر در محل آزمون حضور یابند.