تاریخ : چهارشنبه 20 آذر - فارسی | En
آیین روز خانواده و تکریم بازنشستگان دانشگاه برگزار شد

به مناسبت ۲۵ ذی‌الحجه، آیین تکریم بازنشستگان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، با حضور مدیر عامل صندوق بازنشستگی استان گلستان، ششم شهریور ماه در سالن خلیج فارس برگزار شد.
معاون اداری، مالی و توسعه منابع دانشگاه در این مراسم گفت: از حضور در جمع همکاران بازنشسته دانشگاه، بسیار خرسندم زیرا شما بازنشستگان گرامی، بخش مهمی از قدمت شصت ساله دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان هستید.
دکتر بهنام کامکار افزود: اکنون که دانشگاه در دهه هفتم فعالیت خود قرار دارد، به دانشگاهی بالنده و پیشرو تبدیل شده است.
وی بیان کرد: نیروی انسانی متعهد، دلسوز و دارای مهارت به عنوان مهمترین رکن هر سازمان، مقدمات پیشرفت و تعالی آن سازمان را فراهم می‌کند.
دکتر کامکار در پایان با گرامی داشتن یاد وخاطره همه همکارانی که در سال‌های گذشته به رحمت خداوند پیوستند اظهار کرد: امیدوارم همه همکاران و بازنشستگان دانشگاه، ادامه مسیر زندگی را با موفقیت طی نمایند.
در ادامه دبیر کانون بازنشستگان دانشگاه با تشکر از ریاست دانشگاه بابت پیگیری‌های حوزه بازنشستگان گفت: در حال حاضر ۹۰ بازنشسته دانشگاه عضو این کانون هستند.
حاج صادق مکتبی خاطرنشان ساخت: افرادی که عضو این کانون هستند از مزایا و وام‌های مناسبی برخوردار می‌شوند و امیدواریم که مابقی بازنشستگان نیز عضو این کانون بشوند.
گفتنی است: در این مراسم از آقایان محمد ابراهیم مهتدی، حمیدرضا نوریان، حسن ساورعلیایی، محمود نیک پیام، بابک شبستانی، عبدالغفور یوری، اکبر مهری و دکتر سید محمود عقیلی و خانمها، ماندانا مانی، زهرا مسلمی بسطامی، هایده رضایانی و زهرا فتحی تقدیر شد.
گفتنی است: قرائت قرآن توسط محمد جواد اسلامی از فرزندان همکاران دانشگاه، اجرای موسیقی توسط گروه مهرگان و صرف ناهار از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.‌