تاریخ : پنج شنبه 21 آذر - فارسی | En
اعطای تسهیلات ویژه برای داوطلبان ورود بدون کنکور و بدون شهریه جهت ادامه تحصیل در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به آن دسته از داوطلبانی که برای ادامه تحصیل این دانشگاه را انتخاب کنند، تسهیلات ویژه به همراه امکان تحصیل رایگان، اعطا خواهد کرد.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در این راستا اعلام کرد که ماهیانه به نفرات برتر هر رشته تحصیلی که این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند، مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال به عنوان کمک هزینه تحصیلی اعطا می‌نماید.

امکان ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه تا مقطع دکتری، ارائه خوابگاه دولتی به کلیه دانشجویان، اعطای انواع وام‌های تحصیلی، ازدواج، مسکن و…، اینترنت رایگان، امکانات ورزشی، پوشش بیمه رایگان، فراهم کردن بهتر اشتغال برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان  و… از جمله ویژگی‌های دیگر تحصیل در این دانشگاه است.

داوطلبان ورود به دانشگاه می‌توانند در رشته‌های مهندسی آب، مهندسی ماشین‌های صنایع غذایی، مهندسی مکانیک بیوسیستم، اقتصاد کشاورزی، ترویج و آموزش کشاورزی، علوم دامی، مهندسی باغبانی، مهندسی جنگل، مهندسی محیط زیست، مهندسی شیلات، مهندسی خاک، مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی، مهندسی صنایع مبلمان، مهندسی صنایع چوب، مهندسی طبیعت، مهندسی فضای سبز، مهندسی صنایع غذایی و گیاهپزشکی این دانشگاه، تحصیل نمایند.

داوطلبان ورود به دانشگاه تا ۲۸ شهریور ماه ۱۳۹۸ فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی register1.sanjesh.org/sarasariup از فرصت پذیرش بدون کنکور  و تحصیل رایگان به همراه تسهیلات ویژه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برخوردار شوند.

گفتنی است: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به گرگان، خیابان شهید بهشتی، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۲۲۲۹۹۰۱-۰۱۷ تماس حاصل فرمایند.

گفتنی است: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان قدیمی‌ترین دانشگاه تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی کشور می‌باشد که از اساتید با تجربه و آزمایشگاه‌های مجهز جهت آموزش و پژوهش برخوردار است.