تاریخ : دوشنبه 07 مهر - فارسی | En
اطلاعیه برگزاری کلاسهای مجازی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

دانشجویان گرامی
با سلام،
احتراماً ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و آرزوی تندرستی به اطلاع می رساند، به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا کلیه کلاسهای دانشگاه تا اطلاع ثانوی مطابق زمان بندی انتخاب واحد به صورت آنلاین بر روی نرم افزار Adobe Connect برگزار می شود و حضور همه دانشجویان در کلاسهای مجازی الزامی است.

نرم افزارهای مورد نیاز جهت استفاده از کلاس مجازی و همچنین کلیه آموزش ها لازم به صورت راهنما، دستورالعمل و فیلم آموزشی برای اساتید محترم و دانشجویان گرامی در بخش آموزشهای مجازی سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه قرار گرفته است.

همچنین امکان ورود دانشجویان به صورت مستقیم به کلاس آموزشی از طریق درگاه برگزاری کلاس های آنلاین فراهم شده است. لذا دانشجویان می توانند از طریق یوزر guest نام و نام خانوادگی خود را به انگلیسی تایپ نمایند و وارد کلاس شوند. دانشجویان گرامی لازم است مطابق برنامه درسی خود، در ایام و ساعات تعیین شده به سامانه آموزش مجازی مراجعه فرمایند تا مطالب ارائه شده از طرف استاد درس را به صورت آنلاین یا آفلاین فراگیرند و بدین ترتیب حضور خود را در سامانه ثبت نمایند.

پیرو اطلاعیه های قبلی، قسمتی از محتوای آموزشی دروس و همچنین تکالیف اساتید از طریق بخش تکالیف و موضوعات سامانه آموزشی دانشگاه در اختیار دانشجویان گرامی قرار خواهد گرفت.

نکات مهم:

دانشجویان گرامی قبل از ورود به کلاس درس، حتما راهنما و فیلم های آموزشی زیر را مطالعه نمایید:

راهنمای راه اندازی نرم افزار اداب کانکت (pdf)

راهنمای شرکت در کلاس مجازی اداب کانکت (ویژه دانشجویان) (pdf)

ویدئو آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار اداب کانکت

ویدئو آموزشی آشنایی با نحوه ورود به نرم افزار اداب کانکت

در صورت داشتن هر گونه پرسش در خصوص نصب نرم افزار (علیرغم مشاهده راهنماهای فوق)، با همکاران مرکز انفورماتیک و خدمات رایانه ای دانشگاه به شماره ۰۱۷۳۲۴۳۷۶۱۰ و هرگونه سوال آموزشی درخصوص دروس و فعالیت های آموزشی، با اداره خدمات آموزش به شماره ۰۱۷۳۲۴۲۶۹۴۲ تماس بگیرید.