تاریخ : چهارشنبه 15 مرداد - فارسی | En
برگزاری آزمون دکتری (PhD) سال ۱۳۹۹ در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان؛ توزیع کارت ورود از دوشنبه، ششم مردادماه

آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز)، صبح پنج شنبه، نهم مردادماه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار می شود.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با اعلام مطلب فوق گفت: آزمون دکتری (PhD) به صورت سراسری و به طور همزمان در ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه، نهم مردادماه در سطح کشور برگزار می شود و در استان گلستان ۳۱۹۱ داوطلب به ترتیب شامل ۱۴۴۵ زن و ۱۷۴۶ مرد به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت که از این تعداد ۱۵۱۹ نفر در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان امتحان خواهند داد.

دکتر نجفی نژاد افزود: کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ داوطلبان از روز دوشنبه، ششم مرداد ماه برای مشاهده و چاپ بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قابل دسترس خواهد بود. بنابراین همه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای چاپ کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون نسخه چاپ شده تهیه نمایند و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن نسخه چاپ شده کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

وی افزود: به داوطلبان محترم توصیه می شود از آوردن هر گونه وسایل اضافی به جلسه آزمون و هرگونه وسیله ارتباطی، الکترونیکی و محاسباتی (از قبیل تلفن همراه حتی خاموش، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند، دستبند هوشمند، پیجر و ماشین حساب)، کیف و ساک دستی، کتاب، جزوه، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان برابر آیین نامه تقلب و تخلفات رفتار خواهد شد.

دکترنجفی نژاد در پایان با توجه به شیوع و گسترش انتشار ویروس کرونا و مخاطرات احتمالی آن در حوزه های برگزاری آزمون خاطرنشان کرد: انتظار می رود داوطلبان گرامی برای حفظ سلامتی خود، سایر داوطلبان و خانواده های خود مواردی چون حضور به موقع و تدریجی در محل حوزه بمنظور جلوگیری از تجمع در دقایق پایانی، حفظ فاصله مناسب با دیگر داوطلبان در هنگام ورود و خروج، همراه داشتن ماسک ۳ لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن، پاک کردن و ضدعفونی کردن دست بعد از درج اثر انگشت در پاسخنامه با پدالکلی (که توسط حوزه امتحانی به شما تحویل می‌شود) و همراه نداشتن هرگونه وسایل اضافی از جمله تلفن همراه، ماشین حساب، کیف دستی، ساک دستی، کتاب و جزوه را رعایت کنند.