تاریخ : شنبه 10 خرداد - فارسی | En
اطلاعیه شماره ۷کمیته پیشگیری و شورای سلامت دانشگاه در خصوص مسائل حوزه دانشجویی

اطلاعیه شماره ۷ کمیته پیشگیری و شورای سلامت دانشگاه به شرح زیر اعلام می گردد:
باسلام
احتراما ضمن تبریک فرا رسیدن سال ۱۳۹۹ و بهار طبیعت و آرزوی شادکامی و عافیت برای دانشجویان گرامی به استحضار می رساند با عنایت به شرایط به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا در کشور و مشکلات بهداشتی و اجتماعی ناشی از آن و بر اساس اطلاعیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در خصوص تعطیلی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، موارد تصمیم گیری شده به شرح ذیل به استحضار می رسد.
۱- طبق مصوبه صندوق رفاه دانشجویان، محاسبه و دریافت اجاره بها از دانشجویان ساکن در خوابگاه به نسبت مدت حضور و سکونت در خوابگاه‌ها محاسبه و اخذ خواهد شد و دانشجویان بابت تعطیلی دانشگاه و خوابگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا ملزم به پرداخت اجاره بها خوابگاه نخواهند بود.
۲- سر رسید تسهیلات دانشجویی دانش آموختگان از ابتدای اسفند ماه ۱۳۹۸ تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به مدت ۳ ماه تمدید میگردد.
۳ -به منظور رفاه حال دانشجویان گرامی مهلت ثبت نام و وام های دانشجویی که قبلاً تا پایان فروردین ۱۳۹۹ تمدید شده بود، مجددا تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ تمدید میگردد.
۴ – با عنایت به تصمیمات اتخاذ شده ستاد ملی کرونا در کشور، در خصوص ادامه تعطیلات مدارس و دانشگاهها تا تاریخ ۱۳۹۹/۱/۲۲؛ کلیه فعالیتهای اداری دانشگاه تا روز جمعه مورخ ۱۳۹۹/۱/۲۲تعطیل بوده و خوابگاهها و سلف دانشجویی نیز فعلا تعطیل می باشد‌ و کلیه دانشجویان می توانند درخواست‌های دانشجویی خود را به صورت مجازی از طریق کانال حوزه معاونت دانشجویی مطرح و پاسخگویی به سوالات را از طریق همین کانال پیگیری نمایند.