تاریخ : شنبه 10 خرداد - فارسی | En
پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با صدور پیامی، یازدهم شعبان، فرخنده زادروز میلادحضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به تمامی جوانان ایران اسلامی و خصوصاً جوانان دانشجو تبریک گفت.

دکتر نجفی نژاد در این پیام آورده است: حضرت علی اکبر(ع) شبیه ترین افراد به پیامبر گرامی اسلام و زیباترین گل باغ حضرت امام حسین علیه‌السلام بودند که رشادت ها و فداکاری های آن حضرت، جلوه های عشق و شجاعت و دلدادگی را در قاب پرمعنا و ماندگار کربلارقم زد.
وی افزوده است: دوران ارزشمند جوانی، ناب ترین و طلایی ترین فرصتی است که بسیاری از اهداف، آرزو ها و خطوط کلی آینده هر فرد در آن رقم می‌خورد و از این رو باید آن را پاس داشت و برای آن برنامه‌ریزی کرد.

رئیس دانشگاه در پایان این پیام خاطرنشان کرده است: همانطور که جوانان ما از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی و دوران دفاع مقدس با تأسی به حضرت علی اکبر (ع) و رشادت ها و حماسه‌های بزرگی را رقم زدند و جوانان دیروز و دانشمندان امروز ما، قله‌های رفیع علمی و پژوهشی را در نوردیدند، بر دانشجویان حال حاضر و جوانان امروز ماست که از فرصت مغتنم تحصیل، تهذیب و علم آموزی، بیشترین استفاده را کرده و فرداهای روشن تری را برای کشور عزیزمان و مردم جامعه رقم بزنند .