تاریخ : شنبه 10 خرداد - فارسی | En
در قالب برنامه «گلشن وحی»؛ کارگاه فهم موضوعی قرآن کریم در دانشگاه برگزار می شود

به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به مناسبت ماه مبارک رمضان و به منظور انس هر چه بیشتر جامعه دانشگاهی با معارف معنوی قرآن، کارگاه بسوی فهم قرآن، ویژه اساتید، کارمندان و دانشجویان بصورت دوره های غیر حضوری برگزاری می شود.

برگزاری این کارگاه با محوریت آیات قرآن و بهره گیری از کتاب قرآن و همچنین شرح منتخب حضرت آیت الله مکارم شیرازی به همراه تدبر در ترجمه و مفاهیم آیات قرآن انجام خواهد شد.

گفتنی است: کتاب قرآن مجید و شرح آیات منتخب ترجمه حضرت آیه الله مکارم شیرازی در سایت معاونت فرهنگی بارگذاری شده و علاقمندان تا شروع مرحله بعدی فرصت دارند پاسخ های خود را به صورت نکته ای و بصورت پیام کوتاه، گویا و مفید نوشته و با رعایت نظم در ارسال پاسخ سوالات صحیح بصورت تشریحی به آیدی shokouhian_admin ‍ در پیام رسان تلگرام و یا به شماره واتساپ ۰۹۱۱۴۲۱۲۵۸۱ ارسال نمایند.

شایان ذکر است: این کارگاه در سه مرحله انجام شده و سوالات آن در سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بارگذاری می گردد.

لازم به ذکر است: به شرکت کنندگانی که امتیاز بالای (۷۰ درصد) در پایان ۳ مرحله کسب کنند، گواهی داده می شود و همچنین به قید قرعه به تعدادی از پاسخ های ارسالی جامع و صحیح جوایز نفیسی اهداء می گردد.

علاقمندان میتوانند برای دریافت سوالات و کسب اطلاعات بیشتر به سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به نشانی http://negarestan.gau.ac.ir/NewsDetails/183 مراجعه نمایند.