برگزاری مسابقه بزرگ پیامکی «کلام امیر» در ماه مبارک رمضان


به همت ستاد اقامه نماز کشور مسابقه بزرگ پیامکی «کلام امیر» با محوریت نماز و نیایش‌های حضرت علی(ع) همزمان با ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

 ‌مسابقه بزرگ پیامکی کلام امیر با محوریت نماز و نیایش حضرت علی(ع) همزمان با ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ و همچنین انتشار اولین قسمت از مجموعه سخنرانی‌های کوتاه نماز حضرت امام علی علیه السلام و با بیانات حجت‌الاسلام بهشتی مشاور علمی و فرهنگی ستاد اقامه نماز برگزار می‌شود.

منبع این مسابقه کلیپ‌های سخنرانی حجت‌الاسلام سید جواد بهشتی مشاور علمی و فرهنگی ستاد اقامه نماز است که تحت عنوان «نماز امام علی(ع) » در ۳۰ قسمت کوتاه ۵ دقیقه‌ای با عناوین به استقبال ماه عبادت، امام علی علیه السلام اولین نمازگزار، بیان اهمیت نماز، اذان سرود آسمانی، شیطان و نماز، عشق به نماز، شهادت در مسجد، نماز کارگزاران، وصیت به نماز، نماز شب، نماز در میدان جنگ، گناه و نماز، قرآن و نماز و... و. از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی و شبکه‌های اجتماعی پخش خواهد شد.

گفتنی است: هر روز یک کلیپ و یک سؤال در پایگاه اطلاع‌رسانی و شبکه‌های اجتماعی به‌آدرس https://zil.ink/namaz.ir ستاد اقامه نماز کشور بارگذاری خواهد شد که علاقه‌مندان می‌توانند عدد گزینه صحیح را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۷ ارسال کنند.

سؤالات روزانه ساعت ۱۰ صبح روی سایت در دسترس قرار خواهد گرفت و مهلت پاسخ به همان سؤال تا ساعت ۹ صبح روز بعد است.

 تاریخ ارسال رویداد :   01 اردیبهشت 1400 - 10:41
 تعداد بازدید :   150
 مکان برگزاری :   ‌آدرس الکترونیکی https://zil.ink/namaz.ir