عنوان خبر :  موافقت معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تاسیس پردیس تخصصی علم و فناوری کشاورزی و منابع طبیعی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان


دکتر علی خیرالدین، معاون فناوری و نوآوری وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری، موافقت وزارت علوم را با تأسیس پردیس تخصصی علم و فناوری در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اعلام کرد.

 راه‌اندازی پردیس‌های علم و فناوری در دانشگاه‌ها به عنوان یکی از ساختار‌های مهم در امر توسعه فناوری محسوب شده و باعث توسعه اشتغال دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی می‌شود.  


 گفتنی‌ است: راه‌اندازی پردیس تخصصی علم و فناوری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در آخرین جلسه هیأت امنای سال ۱۴۰۰، مجوز قانونی خود را از هیأت امنا اخذ نمود و این پردیس پس از انجام مراحل قانونی تا ۶ ماه آینده راه‌اندازی و افتتاح خواهد شد.

 لازم به ذکر است: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، برای سال ۱۴۰۱ افزایش دو برابری شرکت‌های دانش‌بنیان و هسته‌های فناور هدف‌گذاری شده که با راه‌اندازی این پردیس در دانشگاه تحقق این اهداف تسهیل خواهد شد.

 تاریخ ارسال خبر :   22 خرداد 1401 - 11:56    |     تعداد بازدید :   178
 ارسال کننده :   روابط عمومی    |      کد خبر :   16122
 کلید واژه ها :   دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
تصاویر مرتبط دیگری برای این خبر ثبت نشده است .
نظر شما

حاصل عبارت  26 + 8 :