عنوان خبر :  حجت الاسلام و المسلمین طاهری: دانشگاه با پرورش نیروی انسانی متخصص و فرهیخته می‌تواند اثربخشی بسیاری در سطح جامعه داشته باشد.


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در نشست مشترک روسای جدید و سابق دانشگاه با اعضای هیأت رییسه و روسای دانشکده‌های دانشگاه که امروز، سیزدهم تیرماه در سالن اندیشه دانشگاه برگزار شد، ضمن تبریک و تهنیت به دکتر شتایی به جهت انتصاب ایشان در سمت سرپرست دانشگاه گفت: دکتر شتایی از لحاظ علمی از نیروهای نخبه و از لحاظ فرهنگی از نیروهای کارآمد و دلسوز است که جادارد تا همه کارکنان در جهت همراهی و همکاری با ایشان و مدیریت جدید دانشگاه تلاش کنند.

 حجت الاسلام و المسلمین طاهری با تشکر از زحمات دکتر نجفی‌نژاد، رئیس سابق دانشگاه گفت: فعالیت‌های بسیار خوبی در دوره مدیریت دکتر نجفی‌نژاد انجام شده و از لحاظ علمی، عمرانی و کارآفرینی اقدامات مناسبی صورت گرفته و اکنون دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در بین دانشگاه‌های کشور از رتبه بسیار خوبی برخوردار است.

 وی با بیان اینکه خداوند عالم را عالم تغییر و تحول قرار داده است و این تغییر و تحول برای خود فرد و مجموعه قطعا نافع خواهد بود گفت: این تحولات باعث درک بهتر ابعاد زندگی خواهد شد ولی باید مسیر درست نیز ادامه یابد.

  وی تأکید کرد: مدیران و مسئولین باید ایام خدمت خود را غنیمت شمرده تا بتوانند در پیشگاه خداوند پاسخگو باشند. 

 وی بیان داشت: دانشگاه شاید در سطح جامعه، مجموعه ای کوچک شمرده شود ولی از لحاظ پرورش نیروی انسانی متخصص و فرهیخته، دانشگاه می‌تواند اثربخشی بسیاری در سطح جامعه داشته باشد.

 حجت الاسلام والمسلمین طاهری با اشاره به اینکه سرعت تولید علم در دانشگاه بر اساس رتبه‌بندی‌های بین‌المللی بسیار مناسب است خاطر نشان کرد: در جامعه امروز، مسئولین باید کارهای خود را مطمئن و با قدرت انجام دهند و هر شخص در هر جایگاهی، باید متعهد به کار خود بوده و وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دهد.

 تاریخ ارسال خبر :   13 تیر 1401 - 13:37    |     تعداد بازدید :   346
 ارسال کننده :   روابط عمومی    |      کد خبر :   16142
 کلید واژه ها :   دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
نظر شما

حاصل عبارت  24 + 7 :