عنوان خبر :   به همت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان؛ همایش رایگان «تصمیم برتر ۱۴۰۱» ویژه داوطلبان کنکور برگزار می‌شود.


طبق روال سالیان گذشته و در راستای مسئولیت اجتماعی، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به عنوان قدیمی‌ترین دانشگاه تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی کشور با ۶۵ سال قدمت و در آستانه‌ ورود به دانشگاه نسل سوم (در عرصه‌ی فناوری و کارآفرینی)، همایش رایگان «تصمیم برتر ۱۴۰۱» را برای کمک به داوطلبان کنکور سراسری و‌ یا متقاضیان ورود به دانشگاه‌ها با معدل دیپلم بالاتر از ۱۶ برگزار می‌کند.

 این همایش در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ مردادماه، رأس ساعت ۹ صبح و به صورت حضوری در سالن استاد شهید مطهری دانشگاه واقع در خیابان شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

این همایش داوطلبان را در انتخاب رشته‌ دقیق و علمی مبتنی بر بازار کار، استعدادیابی، ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، و بورس‌ها و کمک‌ هزینه‌های تحصیلی کمک خواهد کرد.

شایان ذکر است: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با دارا بودن ۱۸ رشته‌ی کارشناسی، ۵۸ رشته‌ کارشناسی ارشد و ۳۶ رشته‌ دکتری، امکان ادامه تحصیل را برای دانشجویان تا مقاطع دکتری فراهم نموده و با بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات به‌روز و مدرن، ۸۹ آزمایشگاه و کارگاه آموزشی و ۴ عرصه و مزرعه‌ آموزشی و پژوهشی، همواره سعی در مهارت‌افزایی دانشجویان داشته است. وجود خوابگاه‌های مدرن و مجهز، سالن‌ها و زمین‌های ورزشی، کتابخانه و سالن‌های مطالعه، کانون‌ها و انجمن‌های علمی و دانشجویی از دیگر مزایای تحصیل در این دانشگاه در کنار اعطای کمک‌هزینه‌ها و بورس‌های تحصیلی، پوشش اینترنت و بیمه رایگان است.

 تاریخ ارسال خبر :   12 مرداد 1401 - 11:58    |     تعداد بازدید :   42
 ارسال کننده :   روابط عمومی    |      کد خبر :   16176
 کلید واژه ها :   دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
نظر شما

حاصل عبارت  19 + 5 :