عنوان خبر :  همزمان با بازگشایی دانشگاه‌ها و آغاز سال تحصیلی جدید: آیین استقبال از دانشجویان جدیدالورود تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار شد


به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی و دانشجویان فعال فرهنگی درکانون‌های فرهنگی و هنری و انجمن‌های علمی به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ و حضور دانشجویان جدیدالورود مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، غرفه استقبال و راهنمایی دانشجویان جدیدالورود به مدت سه روز از ۲۷ الی ۲۹ شهریورماه در ورودی پردیس جدید دانشگاه راه‌اندازی شد.

 در این غرفه کارشناسان و فعالان فرهنگی ضمن حضور و خوش‌آمدگویی به مراجعه کنندگان به سؤالات آنان پاسخ داده و راهنمایی‌های لازم را ارائه نمودند.

همچنین معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در راستای آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با مصادیق پوشش دانشگاهی و اهمیت علم‌آموزی و تحصیل اقدام به فضاسازی و نصب بنرها و پوسترهای مرتبط در سطح دانشگاه نمود.

  لازم به ذکر است: جهت آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با فضای دانشگاه و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته شده است که در آینده به مرحله اجرا خواهد رسید.

 تاریخ ارسال خبر :   30 شهریور 1401 - 14:41    |     تعداد بازدید :   197
 ارسال کننده :   روابط عمومی    |      کد خبر :   16260
 کلید واژه ها :   همزمان با بازگشایی دانشگاه‌ها و آغاز سال تحصیلی جدید: آیین استقبال از دانشجویان جدیدالورود تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار شد
نظر شما

حاصل عبارت  19 + 5 :