عنوان خبر :  رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان: کتابخانه دانشگاه با ۴۵۰۰۰ جلد کتاب فارسی و ۱۳۰۰۰ جلد کتاب لاتین جزء کتابخانه‌های مرجع در استان گلستان است.


رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در آئین بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی در دانشگاه ضمن تبریک این هفته، به ارایه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام گرفته طی یکسال گذشته در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه پرداخت.

دکتر سید حسین حسینی‌فر یکی از اقدامات مهم صورت گرفته را ایجاد دسترسی آنلاین به اسناد از طریق نرم‌افزار آذرسا بیان کرد و افزود: از سال ۱۳۹۲ تا کنون پایان‌نامه‌های دانشجویان در این نرم‌افزار بارگذاری شده است.

 وی از خرید ۳۲۷ جلد کتاب فارسی و ۲۱ جلد کتاب لاتین با توجه به درخواست و نیاز جامعه هدف خبر داد و تصریح کرد: اکنون کتابخانه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با ۴۵۰۰۰ جلد کتاب فارسی و ۱۳۰۰۰ جلد کتاب لاتین جزء کتابخانه‌های مرجع در استان گلستان به شمار می‌رود.

 دکتر حسینی‌فر در پایان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه مجلات و نشریات گفت: خوشبختانه با تدابیر انجام شده، در بحث نمایه‌سازی اقدامات مناسبی انجام و امتیاز کلیه نشریات دانشگاه ارتقا یافته است.

 تاریخ ارسال خبر :   28 آبان 1401 - 19:13    |     تعداد بازدید :   173
 ارسال کننده :   روابط عمومی    |      کد خبر :   16406
 کلید واژه ها :   رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان: کتابخانه دانشگاه با ۴۵۰۰۰ جلد کتاب فارسی و ۱۳۰۰۰ جلد کتاب لاتین جزء کتابخانه‌های مرجع در استان گلستان است.
نظر شما

حاصل عبارت  19 + 5 :