اطلاعیه برگزاری کلاس های مجازی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹


معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در خصوص برگزاری کلاس های مجازی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اطلاعیه ای را صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا، کلیه کلاس های دانشگاه تا اطلاع ثانوی، مطابق زمان بندی انتخاب واحد به صورت آنلاین بر روی نرم افزار Adobe Connect برگزار می شود و حضور همه دانشجویان در کلاس های مجازی الزامی است.

نرم افزارهای مورد نیاز جهت استفاده از کلاس مجازی و همچنین کلیه آموزش ها لازم به صورت راهنما، دستورالعمل و فیلم آموزشی برای اساتید محترم و دانشجویان گرامی در بخش آموزش های مجازی سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه قرار گرفته است.

همچنین امکان ورود دانشجویان به صورت مستقیم به کلاس آموزشی از طریق درگاه برگزاری کلاس های آنلاین فراهم شده است. لذا دانشجویان می توانند از طریق یوزر guest نام و نام خانوادگی خود را به انگلیسی تایپ نمایند و وارد کلاس شوند. دانشجویان گرامی لازم است مطابق برنامه درسی خود، در ایام و ساعات تعیین شده به سامانه آموزش مجازی مراجعه فرمایند تا مطالب ارائه شده از طرف استاد درس را به صورت آنلاین یا آفلاین فراگیرند و بدین ترتیب حضور خود را در سامانه ثبت نمایند.

پیرو اطلاعیه های قبلی، قسمتی از محتوای آموزشی دروس و همچنین تکالیف اساتید از طریق بخش تکالیف و موضوعات سامانه آموزشی دانشگاه در اختیار دانشجویان گرامی قرار خواهد گرفت.

دانشجویان گرامی می توانند جهت مطالعه راهنمای راه اندازی نرم افزار ادابی کانکت، راهنمای شرکت در کلاس مجازی ادابی کانکت (ویژه دانشجویان) و همچنین مشاهده ویدئو آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار ادابی کانکت و ویدئو آموزشی آشنایی با نحوه ورود به نرم افزار ادابی کانکت به نشانی الکترونیکی http://amoozesh.gau.ac.ir/detail.aspx?id=366 مراجعه نمایند.

در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص نصب نرم افزار (علیرغم مشاهده راهنماهای فوق)، با همکاران مرکز انفورماتیک و خدمات رایانه ای دانشگاه به شماره ۰۱۷۳۲۴۳۷۶۱۰ و هرگونه سوال آموزشی درخصوص دروس و فعالیت های آموزشی، با اداره خدمات آموزش به شماره ۰۱۷۳۲۴۲۶۹۴۲ تماس بگیرید. تاریخ برگزاری اطلاعیه : 30 / 7 / 1399
 ارسال کننده :   مدیر سیستم