اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در خصوص نحوه فعالیت و پاسخگویی این حوزه در ایام شیوع کرونا


 معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان طی اطلاعیه‌ای، نحوه فعالیت و پاسخگویی این حوزه در ایام شیوع کرونا را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان می رساند، به دلیل شیوع گسترده بیماری کرونا و لزوم حفظ سلامتی شما عزیزان، انجام کلیه امور آموزشی (ثبت نام و پذیرش، امور جاری آموزشی و امور فارغ التحصیلی) به صورت غیرحضوری امکان پذیر است.

لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری به بخش‌‌های مختلف حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خودداری نموده و کلیه درخواست‌ها از طریق سامانه آموزشی دانشگاه، ارسال ایمیل و یا ارتباط تلفنی با کارشناسان پیگیری شود.

جهت رفاه حال دانشجویان محترم، راه‌های ارتباطی با کارشناسان مرکز خدمات آموزش و حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در جدولی تهیه شده که دانشجویان گرامی می‌توانند با مراجعه به نشانی الکترونیکی https://education.gau.ac.ir/NotificationsDetails?Notificationsid=7068 نسبت به مشاهده آن اقدام نمایند. تاریخ برگزاری اطلاعیه : 31 / 5 / 1400
 ارسال کننده :   روابط عمومی