اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ (رشته‌های با آزمون و صرفاً با سوابق تحصیلی)


 معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اطلاعیه‌ای را در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ (رشته‌های با آزمون و صرفاً با سوابق تحصیلی) صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: ضمن تبریک قبولی و آرزوی موفقیت به کلیه پذیرفته شدگان گرامی، به اطلاع می­رساند ثبت نام اولیه پذیرفته­ شدگان در کلیه رشته‌های با آزمون و با سوابق تحصیلی بصورت غیرحضوری (اینترنتی) از تاریخ ۷ مهرماه لغایت ۱۲ مهرماه ۱۴۰۰ انجام می‌شود. لذا کلیه پذیرفته­‌شدگان می‌بایست ضمن رعایت موارد ذیل در تاریخ­‌های مشخص به سامانه آموزشی دانشگاه (erp.gau.ac.ir) مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. پس از ثبت نام اولیه (اینترنتی) لازم است اصل مدارک جهت ثبت نام قطعی به دانشگاه تحویل داده شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از مراحل ثبت‌نام، دریافت فرم‌ها و اطلاع از مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام به نشانی الکترونیکی https://education.gau.ac.ir/NewsDetails?newsid=15544 مراجعه فرمایند. تاریخ برگزاری اطلاعیه : 7 / 7 / 1400
 ارسال کننده :   روابط عمومی