عنوان خبر :  اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در خصوص ثبت نام و شرکت در مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری تخصصی سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳


معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اطلاعیه‌ای در خصوص ثبت نام و شرکت در مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری تخصصی سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ صادر کرد.

 در این اطلاعیه آمده است: با توجه به آیین­ نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری (Ph.D)، این آزمون شامل اجرای فرایند دو مرحله ­ای می­‌باشد. مرحله اول مربوط به سنجش علمی بوده که برگزاری آزمون آن توسط سازمان سنجش آموزش کشور صورت گرفته است و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و مصاحبه داوطلبان است که توسط دانشگاه صورت می­‌گیرد. در راستای اجرای مرحله دوم موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان می‌رساند.

 داوطلبان می­‌بایست در صورت احراز تمامی شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه­ های شماره (۱) و (۲) آزمون نیمه ­متمرکز دکتری تخصصی سال ۱۴۰۳، مطالب این اطلاعیه را با دقت مطالعه کرده و با اطلاع از شرایط و ضوابط دانشگاه نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک به صورت الکترونیکی در سامانه ثبت­ نام و مصاحبه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان (https://interview.gau.ac.ir) اقدام نمایند.

با توجه به شیوه نامه‌های ابلاغی از سازمان سنجش آموزش کشور، مرحله دوم آزمون دکتری به صورت حضوری انجام خواهد شد. لازم است داوطلبان آمادگی و برنامه‌ریزی لازم برای شرکت در جلسات حضوری مصاحبه در بازه ۲۲ خرداد ماه تا ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۳ را فراهم نمایند.

تاکید می‌شود داوطلب کلیه مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه) و نسخه کامل کلیه مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی بارگذاری شده در سامانه ثبت نام و مصاحبه را در روز برگزاری مصاحبه به همراه داشته باشد تا در صورت درخواست تیم مصاحبه ­کننده در اختیار آنها قرار داده شود.

 داوطلبان می‌توانند جهت مطالعه کامل این اطلاعیه و آگاهی از شرایط عمومی و تخصصی، نحوه ثبت نام و پذیرش به نشانی الکترونیکی https://education.gau.ac.ir/NewsDetails?newsid=17628 مراجعه نمایند.

 تاریخ ارسال خبر :   16 خرداد 1403 - 10:34    |     تعداد بازدید :   2007
 ارسال کننده :   روابط عمومی    |      کد خبر :   17629
 کلید واژه ها :   دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان- اطلاعیه- معاونت آموزشی دانشگاه- دکتری تخصصی
نظر شما

حاصل عبارت  13 + 3 :