ششمین کنگره بین‌المللی تحقیقات شیلات و آبزیان برگزار می‌شود.


ششمین کنگره بین‌المللی تحقیقات شیلات و آبزیان به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و با همکاری انجمن ماهیان زینتی ایران از ۲۴ لغایت ۲۶ آبان ماه سال جاری برگزار می شود.

 از جمله محورهای این کنگره می‌توان به تکثیر و پرورش ماهیان، سخت پوستان، نرم تنان، جلبک‌ها و علف‌های دریایی، تغذیه و غذای زنده، آبزیان زینتی، ماهی‌شناسی، ژنتیک  و اصلاح نژاد آبزیان، بیماری‌های آبزیان، فراوری و بازاریابی آبزیان، فیزیولوژی تولید مثل و مدیریت مولدین، تکنولوژی‌های نوین در پرورش آبزیان، ارزیابی ذخایر آبزیان، تغییرات اقلیمی و آبزی پروری، آبزیان و سلامت انسان و اثر کویید ۱۹ بر آبزی پروری و شیلات اشاره کرد.

 گفتنی است: علاقمندان می‌توانند برای ارسال چکیده مقالات خود تا سی‌ام خرداد ماه و همچنین ارسال اصل مقالات تا سی‌ام مرداد ماه اقدام کنند.

 لازم به ذکر است: مهلت ثبت نام در این کنگره ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ است و علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقالات به صورت آنلاین به وب سایت کنفرانس به نشانی icfar۲۰۲۲.ir مراجعه کرده و یا با آدرس الکترونیکی icfar۲۰۲۲@gmail.com مکاتبه نمایند. تاریخ برگزاری : 24 / 8 / 1401
 ارسال کننده :   روابط عمومی