هفتمین کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی ایران


انجمن فیزیولوژی گیاهی ایران و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، هفتمین کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی را در تاریخ 10 و 11 شهریور ماه 1400 با حضور متخصصان و صاحب‌نظران داخلی و خارجی به صورت مجازی برگزار می نمایند:


🔶 هدف از برگزاری این کنفرانس، ارائه نوآوری‌ها و یافته‌های جدید در فیزیولوژی گیاهی و علوم مرتبط به منظور تقویت شبکه علمی و ارتقا دانش این حوزه در بین دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی، دانشجویان و اساتید و ارائه راهکارها در حوزه‌های مرتبط به سازمان‌های اجرایی است.
🔶 از محورهای این کنفرانس میتوان به فیزیولوژی گیاهی و فیزیولوژی گیاهان زراعی- باغی، فیزیولوژی تنش‌های محیطی، تغذیه گیاهی، بیوتکنولوژی و بیوشیمی گیاهی، فیزیولوژی بذر و فیزیولوژی پس از برداشت اشاره کرد.
🔶 همچنین محورهای ویژه این کنفرانس شامل اکوفیزیولوژی گونه‌های شورپسند و خشکی پسند، مورفو-فیزیولوژی ریشه گیاه و حفاظت خاک، گیاه پالایی، فیزیولوژی همزیستی گیاه – میکروارگانیسم‌ها، آللوپاتی و فیزیولوژی گونه‌های گیاهی مهاجم است. 
🔶 وب سایت کنفرانس به نشانی http://phy.gau.ac.ir جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقالات به صورت آنلاین در دسترس می‌باشد.  برای اطلاعات بیشتر با آدرس ایمیل  http://PhysiologyConf1400@gau.ac.ir مکاتبه کنید و با شماره تلفن تماس 09057752632 تماس حاصل فرمایید. تاریخ برگزاری : 10 / 6 / 1400
 ارسال کننده :   مدیر سیستم