اطلاعیه مصاحبه معرفی‌شدگان سه برابر ظرفیت بورسیه صنعتی رشته مهندسی صنایع مبلمان ۱۴۰۲


ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای داوطلبانی که بورسیه صنعتی رشته مهندسی صنایع مبلمان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان را انتخاب نموده و برای انجام مصاحبه از طرف سازمان سنجش آموزش کشور معرفی شده‌اند، احتراما به استحضار می‌رساند لازم است تا این داوطلبان مدارک لازم را حداکثر تا ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ به آدرس ایمیل ارائه شده ارسال نموده و مطابق با زمان‌بندی تعیین شده در جلسه مصاحبه مجازی شرکت نمایند. بدیهی است عدم حضور در زمان تعیین شده در جلسه مصاحبه مجازی به منزله انصراف از شرکت در بورسیه صنعتی رشته مهندسی صنایع مبلمان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان تلقی خواهد شد.

زمان انجام مصاحبه مجازی:

  • برای متقاضیان ساکن در استان‌های گلستان و مازندران:       دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲
  • برای متقاضیان ساکن در سایر استان‌ها:                           سه‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

آدرس شرکت در جلسه مصاحبه مجازی:                                    https://meet.gau.ac.ir/ch/scholarship-interview

نکته: زمان دقیق مصاحبه از طریق شماره تماسی که در زمان ثبت نام در آزمون ثبت نموده‌اید هماهنگ خواهد شد.

آدرس ایمیل جهت ارسال مدارک:              wpgorgan@gmail.com

نکته: لازم است حداکثر تا ۲۵ شهریور ۱۴۰۲، مدارک ذیل به آدرس ایمیل فوق ارسال گردد.

مدارک لازم برای مصاحبه:

۱. تصویر شناسنامه و کارت ملی

۲. اسکن عکس پرسنلی رنگی ۴×۳

۳. مستندات مربوط به بومی بودن داوطلب

۴. تصویر مدارک تحصیلی مقطع متوسطه شامل دیپلم یا گواهی تأیید شده پیش‌دانشگاهی، ریز نمرات سه ساله و پیش‌دانشگاهی

۵. تصویر کارنامه قبولی در آزمون سراسری ۱۴۰۲

۶. تصویر فرم انتخاب رشته ۱۴۰۲

۷. در صورت شرکت در دوره‌های علمی و مهارتی معتبر مرتبط با رشته انتخابی، ارسال تصویر گواهی مربوطه الزامی است.

۸. در صورت شرکت در دوره‌های آموزش زبان خارجی، ارسال تصویر گواهی مربوطه الزامی است..

۹. در صورت کسب جوایز ملی و بین‌المللی معتبر مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان، ارسال تصویر گواهی مربوطه الزامی است.

۱۰. در صورت کسب مقام برتر در جشنواره‌ها، مسابقات و المپیادهای معتبر، ارسال تصویر گواهی مربوطه الزامی است..

نکته ۱: جشنواره‌ها و مسابقات مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان شامل جشنواره جوان خوارزمی، جشنواره بین‌المللی خوارزمی، جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی، جشنواره بین‌المللی فارابی، جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی، جشنواره تحقیقات صنعتی سلمان فارسی نیروهای مسلح، مسابقات بین‌المللی روبوکاپ آزاد ایران، مسابقه ملی فناوری نانو، المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد، مسابقات بین‌المللی کن‌ست ایران، جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و جشنواره حرکت می‌باشد.

نکته ۲: المپیادهای مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان شامل المپیادهای ادبی، اقتصاد و مدیریت، تفکر و کارآفرینی، جغرافیا، ریاضی، زیست‌شناسی، سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، شیمی، علم زمین، علوم و فناوری نانو، فیزیک، کامپیوتر، نجوم و اخترفیزیک می باشد.

۱۱. فرم تکمیل شده خوداظهاری سلامت جسم و روان (قابل دانلود از این لینک)

تذکرات مهم:

۱. معرفی متقاضیان به عنوان سه برابر ظرفیت از طرف سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان جهت انجام مصاحبه و گزینش، به منزله قبولی تلقی نمی‌گردد. در صورت موفقیت در مصاحبه و گزینش و تأیید از سوی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، گزینش علمی نهایی بر اساس ضوابط مربوطه و در نظر گرفتن اولیت‌های انتخابی داوطلب، توسط سازمان سنجش آموزش کشور صورت خواهد گرفت.

۲. حضور نیافتن در مهلت مقرر برای انجام مصاحبه به هر دلیل به منزله­ی انصراف از تحصیل در رشته بورسیه صنعتی مهندسی صنایع مبلمان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان تلقی شده و مسئولیت آن صرفا بر عهده داوطلب خواهد بود.

۳. شیوه‌نامه مربوط به رشته‌های بورسیه صنعتی از این لینک قابل دریافت است. لطفا قبل از مراجعه برای مصاحبه، حتما آن را مطالعه نموده و با اطلاع و آگاهی کامل از آن مراجعه نمایید تا با مشکلات ناشی از عدم آگاهی از شرایط و مقررات رشته‌های تحصیلی بورسیه صنعتی مواجه نگردید.

۴. انجام مصاحبه مجدد و یا تمدید مهلت اعلام شده تحت هیچ شرایطی امکان‌پذیر نخواهد بود.

۵. پس از اعلام نتایج مصاحبه به سازمان سنجش آموزش کشور، امکان انصراف از مصاحبه یا تغییر نتیجه مصاحبه به هیچ وجه ممکن نیست.

۶. چنانچه فردی با ارائه اطلاعات نادرست پذیرفته شود و یا متعاقب آن مشخص گردد که شرایط لازم را نداشته است، در هر مرحله از ثبت نام، تحصیل و یا استخدام، قبولی وی لغو شده و حسب مورد، مکلف به پرداخت خسارت‌های ناشی از آن خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۴۲۷۰۵۰-۰۱۷ جناب آقای مقدم (مسئول دفتر ریاست دانشکده مهندسی چوب و کاغذ) تماس حاصل فرمایید.

با آرزوی توفیقات الهی

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان تاریخ برگزاری اطلاعیه : 22 / 06 / 1402
 ارسال کننده :   روابط عمومی    |     تعداد بازدید :   939